Grupa “KreatywnaJa.pl” jest miejscem, które powstało z myślą o wszystkich, którzy kiedykolwiek szydełkowali, szydełkują lub chcą się nauczyć szydełkować.

Założycielką oraz administratorką grupy jest Agnieszka Bernat-Ciura – właścicielka bloga KreatywnaJa.pl oraz fanpejdżu Handmade a.b-c.

Stając się częścią grupy, zobowiązujesz się do respektowania poniższego Regulaminu:

  1. Ta grupa skupia się na rozwoju, nauce, pomocy, motywowaniu, inspirowaniu itd. Każdy wpis niezwiązany z tematem szydełkowania, będzie automatycznie usuwany (dotyczy to również aukcji charytatywnych).
  2. Ponowna publikacja posta niezgodnego z Regulaminem tego samego autora, równa się z usunięciem publikacji i zablokowaniem dostępu do grupy.
  3. Możesz udostępnić post ze swojej strony na Facebooku, ale pamiętaj, dobrze jakby posiadał jakąś wartość dla innych (wzór, schemat, porada, inspiracja, cokolwiek).
  4. Posty dotyczące promocji wydarzeń, w tym warsztatów z szydełkowania – muszą zostać zatwierdzone przez administratora. Posty bez wcześniejszego zgłoszenia, będą automatycznie usuwane.
  5. To nie jest grupa sprzedażowa! Wszelkie oferty kupna/sprzedaży będą usuwane.
  6. Szanujemy w tej grupie prawa autorskie i każdy przypadek kopiowania czyjejś pracy – szczególnie w celach zarobkowych, będzie groził trwałym usunięciem z grupy.
  7. W grupie zabrania się również publikacji transmisji na żywo bez zgody. Wspólne oglądanie, jeśli będzie miało miejsce, to tylko za sprawą administracji.
  8. Osoby, które nie będą przestrzegać punktów Regulaminu, będą usuwane z grupy.
  9. Dbamy wspólnie o miłą atmosferę i nie tolerujemy niekulturalnych wypowiedzi. W grupie nie ma miejsca na politykę, sprawy religijne oraz wyśmiewanie innych członków grupy. Chcemy się tutaj wzajemnie inspirować, a nie hejtować.

Dziękuję Ci, że razem ze mną chcesz tworzyć to miejsce! 🙂